Nasza Oferta

Eventy / Imprezy integracyjne

Eventy motoryzacyjne i imprezy integracyjne to nr 1 na liście naszych aktywności. Na życzenie klienta możemy zorganizować i przeprowadzić niemal każdy event - zarówno na terenie kraju jak i za granicą. Duże obiekty nie są niezbędne. Z powodzeniem uatrakcyjnimy imprezę integracyjną czy spotkanie firmowe nawet na niewielkim terenie. Podczas zajęć wykorzystujemy przede wszystkim samochody ale nie tylko. Korzystamy także z wszelkiego typu symulatorów (F1, WRC, driftu, VR itp.). Współpracujemy również z Ratownikami Medycznymi i Policjantami. Nie stosujemy żadnego szablonu. Każda nasza oferta jest przygotowywana wspólnie z Klientem, tak aby w 100% spełnić jego oczekiwania. 

Doskonalenie techniki jazdy

Zaawansowane zajęcia z zakresu doskonalenia techniki jazdy to ważna gałąź naszej działalności. Pracujemy przede wszystkim dla firm posiadających floty samochodowe ale nie tylko. Naszymi klientami są zarówno duże korporacje jak i małe firmy rodzinne. Szkolenia możemy zrealizować na 9 obiektach w Polsce oraz 5 za granicą. 

Organizacja imprez sportowych

Z przyjemnością organizujemy imprezy sportowe oraz uczestniczymy w nich w charakterze przewodników, ekspertów i opiekunów.  Najwięsze zainteresowanie naszych klientów wzbudzają od lat imprezy typu co-drive a także kilkudniowe wyjazdy integracyjne połączone z oglądaniem zawodów F1 oraz rund WRC. Przedsięwzięciem zajmujemy się kompleksowo oragnizując transport lotniczy, zakwaterowanie i wyżywienie uczestników oraz dodatkowe atrakcje (zawody gokartowe, bilety na mecze piłki nożnej, koncerty itp.). 

Zapraszamy

Do kontaktu

Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności Szkoły Bezpiecznej Jazdy Tomasza Czopika Sp. z o.o.