Nasza Kadra

Profesjonaliści. Pasjonaci.

NASZ ZESPÓŁ

Nic tak nie napawa dumą jak zgrany, profesjonalny zespół. Nasi instruktorzy to nie tylko utytułowani kierowcy  i piloci rajdowi. To przede wszystkim miłośnicy motoryzacji, eksperci i świetni nauczyciele - po prostu mistrzowie w swojej dziedzinie. Zapoznaj się z naszym zespołem.

Tomek

Czopik

Tomasz Czopik - jeden z najlepszych polskich kierowców rajdowych mający za sobą starty w ponad 100 rundach Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski oraz Mistrzostw Europy. 4 krotny Mistrz Polski (1997, 2000, 2002, 2003) i Mistrz Europy Strefy Centralnej (2007). Założyciel i Prezes Zarządu Szkoły Bezpiecznej Jazdy swojego imienia. Głównodowodzący i autor program szkoleniowych. Po prostu najważniejszy człowiek w zespole. Prywatnie miłośnik nart, roweru i licencjonowany pilot samolotowy.

 

Artur

Chorążka

Współwłaściciel SBJ Tomasza Czopika i jednocześnie Project Manager odpowiedzialny za kontakt z kluczowymi Klientami i Partnerami firmy. Poza tym czynny Instruktor Techniki Jazdy z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Prawdziwy zawodowiec od jazdy po śniegu. Prywatnie podróżnik mający na koncie wyprawy do blisko 70 krajów świata. Miłośnik (i ekspert) z zakresu krajów Azji Południowo Wschodniej. 

Łukasz

Wroński

Jako pilot Tomasza Czopika trzykrotny Rajdowy Mistrz Polski (1997,2002,2003). Startował także w Rajdowych Mistrzostwach Europy (2007,2008) a od 2009 roku regularnie bierze udział w Rajdowych Mistrzostwach USA I Kanady. Aktualny Rajdowy Mistrz USA 2017. Łukasz to niekwestionowany autorytet od zachowywania zimnej krwi w najtrudniejszych sytuacjach na drodze. W SBJ prowadzi zajęcia o najwyższej skali trudności. Jest nieoceniony przy wszelkiego rodzaju eventach. Siła spokoju i gwarancja dobrej zabawy :-)

Tomek

Frankowski

Imię i nazwisko mogą mylić. Tomek Frankowski nie ma jednak nic wspólnego z piłka nożną, jest natomiast znakomitym instruktorem z ogromną wiedzą i niezrównanym talentem pedagogicznym. W SBJ Tomasza Czopika prowadzi zajęcia teoretyczne i praktyczne. 

Marcin

Scheffler

Znakomity kierowca rajdowy i wyścigowy, stawający wielokrotnie na podium Mistrzostw Polski i Rajdowego Pucharu Polski. Swoje pierwsze sukcesy odnosił w kartingu – w 2001 roku zdobył tytuł Mistrza Polski w kategorii Intercontinental Junior.  Na swoim koncie ma również tytuł Mistrza Polski Castrol Edge Fiesta Trophy (2013). W SBJ prowadzi zajęcia z zakresu jazdy sportowej, jest jednym z najlepszych instruktorów w Polsce.

Marcin

Gerlach

Najmniej utytułowany ale za to jeden z najlepszych instruktorów w zespole :-). Marcin posiada kilkuletnie doświadczenie instruktorskie i fantastyczny dar kontaktu z "kursantami". Dodatkowo jest ekspertem od rynku motoryzacyjnego w Polsce. Prywatnie jest 100% góralem mieszkającym w Zakopanem.

Tomek

Skarżyński

Jeden z najlepszych, a na pewno jeden z najsympatyczniejszych instruktorów techniki jazdy. Do zespołu SBJ dołączył w 2018 roku ale od razu zdobył szacunek teamu. Tomek posiada ogromną wiedzę z zakresu mechaniki pojazdów i fizyki jazdy a do tego wybitną umiejętność przekazywania tej wiedzy dalej... ;-)

Przemek

Mazur

Jeden z najbardziej utytułowanych pilotów rajdowych mający za sobą starty w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, Słowacji oraz Mistrzostwach Europy. Podczas swojej bogatej kariery sportowej pilotował m.in. Roberta Kubicę, Grzegorza Grzyba. W SBJ Przemek realizuje się znakomicie jako ekspert od trudnych sytuacji na drodze. W wolnych chwilach jest "wspinaczem" wysokogórskim mającym na swoim koncie zakończone sukcesem wyprawy na takie szczyty jak: Mont Blanc, Aconkagua, Kilimandżaro, Elbrus. Od roku posiada też licencję pilota śmigłowca. 

Artur

Natkaniec

Kolejny pilot rajdowy z wieloletnim doświadczeniem w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Zasiadał na prawym fotelu takich kierowców jak Leszek Kuzaj i Zbigniew Gabryś. Artur jest przede wszystkim doskonałym instruktorem - prawdziwym zawodowcem od zawieszeń, opon i wszelkiego rodzaju poślizgów. 

Mikołaj

Czopik

Najmłodszy członek zespołu ale sprawdzony w boju. Mikołaj jest posiadaczem licencji Instruktora Techniki Jazdy i świetnym kierowcą ale w wolnych chwilach zdecydowanie wybiera rower biorąc udział w prestiżowym cyklu Enduro MTB Series. Aktualny akademicki Wicemistrz Polski reprezentujący AZS AGH Kraków. 

Marcin

Ostaszewski

Najnowszy transfer do naszego zespołu. Marcin posiada blisko 20-sto letnie doświadczenie szkoleniowe, solidną wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne na najwyższym poziomie. Imponuje nam dodatkowo wesołym usposobieniem i poczuciem humoru "skażonym" 6-cio letnim pobytem w Japonii ;-)

Adrian

Stanisz

Znakomity Ratownik Medyczny z wieloletnim doświadczeniem instruktorskim. Wicemistrz Świata Ratowników Medycznych 2014 (w zespole), wicemistrz Europy i wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. Jedym słowem prawdziwy ekspert w zakresie udzialenia I pomocy ofiarom wypadków komunikacyjnych. 

Zapraszamy

Do kontaktu

Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności Szkoły Bezpiecznej Jazdy Tomasza Czopika Sp. z o.o.