ZESPÓŁ

 

 Artur Chorążka - współtwórca i współwłaściciel Szkoły Bezpiecznej Jazdy Tomasza Czopika. Manager szkoły odpowiedzialny za kontakty z klientami. Poza tym czynny instruktor techniki jazdy z siedmioletnim doświadczeniem.

 

 

 Łukasz Wroński - "legendarny" pilot rajdowy :-). Podczas swojej bogatej kariery najwięcej czasu spędził na prawym fotelu Tomka Czopika zdobywając trzy tytułu Mistrza Polski (1997,2002,2003). W latach 2009,2010,2011 uczestnik Rajdowych Mistrzostw USA. W SBJ Tomka Czopika od 2004 roku. Prowadzi zajęcia teoretyczne i praktyczne.

 

 Tomek Płaczek - druga "legendarna" postać :-) Niegdyś kierowca rajdowy (z tytułem Rajdowego Mistrza Polski w klasie N1), później szef instruktorów w Szkole Auto. Tomek współpracuje z nami przy większych przedsięwzięciach, wspierając nas swoją wiedzą i ogromnym doświadczeniem. Expert od Eco-Driving'u...

 

Tomek Frankowski - imię i nazwisko mogą mylić... Franek nie ma jednak nic wspólnego z piłką nożną :-) Jest natomiast świetnym kierowcą i instruktorem. Z SBJ Tomka Czopika związany od 2008 roku.

 

 

 Przemek Mazur - niezwykle utytułowany i doświadczony pilot rajdowy majacy za sobą starty w RSMP oraz Mistrzostwach Słowacji. W tym drugim cyklu niemal zawsze stawał na podium i niemal zawsze na drugiem miejscu :-). W SBJ Tomasza Czopika od 2011 r.

 

 

 Artur Natkaniec - doskonały pilot rajdowy z wieloletnim doświadczeniem w RSMP. W SBJ Tomka Czopika od 2007 roku. Odpowiada przede wszystkim za zajęcia praktyczne. Ekspert od opon i różnego rodzaju poślizgów :-)

 

 

 

 Marcin Gerlach -  to kolejna barwna postać z wieloletnim doświadczeniem na prawym fotelu rajdówki. Poza tym świetny kierowca i prawdziwy ekspert od jazdy w trudnych warunkach. Z SBJ związany od 2009 roku. Prowadzi przede wszystkim zajęcia praktyczne.

 

 

 

Szkoła Bezpiecznej Jazdy Tomasza Czopika- VIDEO

Goodyear Cup 2011