Oferta

Miło nam przedstawić projekt stworzony przez Tomasza Czopika - czterokrotnego rajdowego Mistrza Polski, kierowcy sportowego z ogromnym doświadczeniem, od lat promującego zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.

Jest to profesjonalna Szkoła Doskonalenia Techniki Jazdy, w której każdy uczestnik może podnosić umiejętność prowadzenia samochodu w różnych warunkach drogowych. Celem naszych kursów jest rozwijanie zdolności panowania nad samochodem i kształcenie prawidłowych reakcji za kierownicą w sytuacjach ekstremalnych, np. poślizg, gwałtowne hamowanie, zmiana warunków na drodze (deszcz, śnieg), w których często od umiejętności i zimnej krwi kierowcy zależy bezpieczeństwo jego własne oraz innych uczestników ruchu.

Program Szkoły Jazdy oparty jest na wiedzy i doświadczeniu jakie Tomasz Czopik zdobył nie tylko w rajdach samochodowych, ale także w codziennym poruszaniu się po drogach i obserwacjach zachowań wielu kierowców.

Staramy się pokazać jak jeździć bezpiecznie, efektywnie i co robić, aby zminimalizować ryzyko wypadku lub kolizji. Nie uczymy jazdy sportowej, aczkolwiek nasze szkolenia wykorzystują doświadczenie zdobyte przez Tomasza Czopika w sporcie samochodowym. Zapewniamy jednak, że "sportowych wrażeń" w czasie naszych kursów na pewno nie zabraknie....

Zapraszamy do współpracy!

Szkoła Bezpiecznej Jazdy Tomasza Czopika- VIDEO

Goodyear Cup 2011