Szkolenie dla członków OSP

Stargard Szczeciński 2008-07-19

W dniu 19.07.2008 r. na zaproszenie Ford Polska gościliśmy na lotnisku w Stargardzie Szczecińskim. Szkolenie które "zafundowaliśmy" gościom z OSP było częścią większej imprezy odbywającej się w pobliskiej Kobylance pod nazwą OSP Timbersports 2008. Serdecznie dziekujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział w szkoleniu i dobrą zabawę. Mamy nadzieję, że będzie nam dane spotkać się ponownie w niedalekiej przyszłości. Specjalne podziekowania kierujemy także do Prezydenta Stargardu Szczecińskiego za udział w spotkaniu oraz przywrócenie nam wiary w to, że nawet będąc na wysokim stanowisku można pozostać absolutnie normalnym, sympatycznym i otwartym na świat.

  

 

Realizujemy cykl szkoleń dla BreBank

Modlin 2008-06-21

Ostatnie tygodnie upływają nam na realizacji kontraktu na szkolenie pracowników BreBanku. Nasz Klient wybrał model dwudniowych szkoleń. Dzięki temu więcej czasu możemy poświęcić każdemu uczestnikowi zajęć.

Pierwszy dzień to teoretyczny wstęp, a przede wszystkim sporo praktycznych zajęć. Rozpoczynamy od pozycji za kierownicą oraz poprawnego operowania kierownicą. Program ćwiczeń obejmuje m. in. naukę zachowywania się w sytuacji, gdy ktoś lub coś nagle wtargnie na drogę (najazd na ścianę z gąbek), naukę pokonywania różnego typu zakrętów (techniczny slalom), test na płynność jazdy (tzw. test Stewarta). Ponadto nasi kursanci mogą zapoznać się z zasadami udzielania pierwszej pomocy oraz wysłuchać prelekcji oficera Wydziału Drogowego Policji.

BreBank

Drugi dzień zajęć to rywalizcja sportowa połączona z dalszą nauką.
Staramy się udowadniać naszym podopiecznym, że płynna, rozsądna jazda jest efektywniejsza i bezpieczniejsza od zbyt częstego i mocnego naciskania pedału przyspieszenia. Zawody rozgrywane na trasach różnego typu slalomów. Kursanci pokonują je wielokrotnie przekonując się jakie efekty daje stosowanie się do rad instruktorów. Szkolenie kończymy wręczeniem uczestnikom zajęć pamiątkowych dyplomów oraz pucharów dla pierwszej trójki w rywalizacji sportowej.

Zapraszamy do galerii z jednego ze szkoleń.

Szkolimy kluczowych klientów Raiffeisen Bank

Kąkolewo 2008-05-29

Wszystko wskazuje na to, że nasze szkolenie dla kluczowych klientów Raiffeisen Bank w Kamieniu Śląskim zostało dobrze odebrane, bo w czerwcu zorganizowaliśmy kolejne w Kąkolewie k/Grodziska Wielkopolskiego. Dużym zaskoczeniem była dla nas bardzo wysoka frekwencja. Przybyłym gościom zaaplikowaliśmy standardowy zestaw ćwiczeń. Dodatkową atrakcją była możliwość rywalizacji na trasie slalomu rajdową wersją Peugeota 206 w specyfikacji grupy N.
I tym razem stanęliśmy na wysokości zadania, z kolejną grupą spotkamy się po wakacjach w Toruniu.

Raiffeisen

<<- Początek <- Wstecz

--Strona 48 z 48 --

Szkoła Bezpiecznej Jazdy Tomasza Czopika- VIDEO

Goodyear Cup 2011