SKFS

Bednary 2014-04-05

W mijającym tygodniu zakończyliśmy cykl szkoleń dla członków Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za doskonałą atmosferę i aktywny udział w zajęciach. Mamy też nadzieję na kolejne spotkania - tym razem "firmowe"  . Szczególne podziękowania za wsparcie całego przedsięwzięcia kierujemy do Pani Katarzyny Mielnickiej z Seata oraz Pana Artura Tomasiaka z Link4. Nieocenionego wsparcia udzieliła nam również Halszka Gwiżdż za co należą się specjalne ukłony. Pozdrawiamy wszystkich serdecznie. 

Goodyaer

Warszawa 2014-02-26

Miło nam poinformować, że trwająca od kilku lat bardzo dobra współpraca z koncernem Goodyear została przedłużona na kolejny sezon - 2014/2015. Podobnie jak w poprzednich latach wszystkie samochody szkoleniowe Sobiesław Zasada Centrum wyposażone będą w opony z grupy Goodyear. Dziękujemy za dotychczasową współpracę, wsparcie techniczne i zaangażowanie. Zespół SZC

Tesco

Bednary 2014-02-04

We wtorek, 04 lutego odbyło się w Bednarach szkolenie dla kierowców samochodów dostawczych z firmy Tesco oraz grona dziennikarzy zaproszonych przez Mercedes Benz Polska. Łącznie w zajęciach wzięło udział blisko 40 osób którym zespół Sobiesław Zasada Cantrum "zaordynował" bogaty program aktywności. Uczestnicy mieli okazję: poznać technikę opanowywania poślizgu, sprawdzić możliwości samochodów (i swoje własne) podczas awaryjnego hamowania na śliskiej nawierzchni, zmierzyć się z wymagającą próbą slalomu oraz pokonać zjazd ze stromego, śliskiego wzniesienia. W pawilonie szkoleniowym prowadzone były także zajęcia z teoretyczne. Atrakcyjnym elementem dydaktycznym była między innymi skrzynia biegów nowego Sprintera.  

Dużym wsparciem dla realizacji programu zajęć były dostarczone przez Mercedes Benz Polska samochody szkoleniowe. Do dyspozycji uczestników oddane zostały nowe Spintery, Vita, Viana, modele GLK, ML oraz sportowy kabriolet klasy E. Ten ostatni stanowił dodatkową atrakcję i był wykorzystywany do jazd pokazowych, co ciekawe także z otwartym dachem ... :-) Wszystko dzięki doskonałej pogodzie - było kilka stopni powyżej zera i piękne bezchmurne niebo.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i zaproszonym gościom za 100% frekwencję, aktywny udział w zajęciach i doskonałą atmosferę. Dziękujemy także za wszystkie maile i wszystkie ciepłe słowa które płynęły ze strony uczestników pod naszym adresem (zwłaszcza intruktorów). Szczególne podziękowania kierujemy do Fleet Managera z Tesco Polska Wojciecha Reguckiego bez którego spotkanie nie doszłoby do skutku. Drogi byłyby z pewnością bezpieczniejsze gdyby w naszym kraju było więcej tak świadomych i odpowiedzialnych szefów flot. Dziękujemy również obu współsponsorom przedsięwzięcia czyli firmom Mercedes Benz Polska i Link4. Obie spisały się na medal :-)

Pozdrawiamy wszystkich uczestników i życzymy bezpiecznej jazdy na codzień. Mamy też nadzieję, na kolejne spotkania... Zespół Sobiesław Zasada Centrum

P.S. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zakładki "galeria" gdzie prezentujemy kilkadzesiąt zdjęć ze spotkania. W ciągu kilku dni dostępny będzie także materiał wideo który również znajdzie się na naszych stronach. Zapraszamy również na fun page naszego ośrodka na Facebooku. 

<- Wstecz Dalej -> Ostatni ->>

--Strona 3 z 48 --

Szkoła Bezpiecznej Jazdy Tomasza Czopika- VIDEO

Goodyear Cup 2011